Blog
Adoracja w Różance
W dniach 15 i 16 kwietnia 2025 monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedziła Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Różance w Diecezji Świdnickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana była w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.
Adoracja w intencji Powodzian w Długopolu Górnym
W dniach 14 i 15 kwietnia 2025 monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedziła Kościół pw. Apostołów Piotra i Pawła w Długopolu Górnym w Diecezji Świdnickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana była w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.
Fotorelacja z Bystrzycy Kłodzkiej
W dniach 12 i 13 kwietnia 2025 monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedziła jubileuszowy Kościół św. Michała Archanioła w Bystrzycy Kłodzkiej w Diecezji Świdnickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana była w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.
Serdeczne pożegnanie
Nasze wspomnienia o Ojcu Świętym Franciszku –
wraz z serdeczną wdzięcznością za dar Jego życia, za ofiarną posługę oraz błogosławieństwo dla realizowanego przez nas dzieła adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju.
Foto: Drapikowski Studio





















