W dniach 21 i 22 kwietnia 2025 monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedziła Kościół pw. Narodzenia NMP w Lądku Zdroju w Diecezji Świdnickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana była w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.