Blog
KOTLINA KŁODZKA – 7 DO 13 KWIETNIA

Foto: Siostry Franciszkanki Szpitalne, Ołdrzychowice Kłodzkie
Adoracja Kłodzko i Ołdrzychowice Kłodzkie
A oto szczegółowy program pierwszego tygodnia adoracji w intencji osób poszkodowanych przez zeszłoroczną powódź i za niosących im pomoc:

Peregrynacja Monstrancji Królowa Pokoju – Diecezja Świdnicka
Z radością informujemy, że już od 30 marca rozpoczyna się kolejny etap peregrynacji Monstrancji Królowa Pokoju po terenach dotkniętych zeszłoroczną powodzią. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!
Oto szczegółowy plan peregrynacji:

Adoracja u Sióstr Franciszkanek Szpitalnych w Dobrzeniu Wielkim
W dniach 5-6.03.2025 monstrancja z Medjugorie odwiedziła zaprzyjaźnione Siostry Franciszkanki Szpitalne w Dobrzeniu Wielkim. Również w ich kaplicy klasztornej miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powodzian oraz wszystkich osób im pomagających.
Był to już ostatni przystanek na trasie peregrynacji w diecezji opolskiej, dlatego pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy na różne sposoby z hojnością serca włączyli się w dzieło adoracji w intencji powodzian oraz osób pomagających. Dziękujemy księżom proboszczom poszczególnych parafii oraz wiernym, którzy trwali przy Panu Jezusie, a nade wszystko, dziękujemy drogiej Siostrze Rufinie ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Szpitalnych z Dobrzenia Wielkiego, dzięki której peregrynacja nie byłaby możliwa. Szczęść Boże wszystkim!
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia:
Foto: Krzysztof Czajor, Marian Maksymiak, Siostry Franciszkanki Szpitalne
Adoracja w Paczkowie
W dniach 3-4.03.2025 monstrancja z Medjugorie odwiedziła Kościół św. Jana Ewangelisty, gdzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powodzian oraz wszystkich osób im pomagających.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia:
Foto: Kinga Rajfur
Adoracja w Nysie
W dniach 1-2.03.2025 monstrancja z Medjugorie odwiedziła Bazylikę pw. św. Jakuba St. i św. Agnieszki w Nysie, gdzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powodzian oraz wszystkich osób im pomagających.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia:
Foto: ks. Dariusz Domerecki i diecezja opolska
























