Blog

Adoracja w Głuszycy

Adoracja w Głuszycy

W dniu 23 kwietnia 2025 monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedziła Kościół pw. Chrystusa Króla w Głuszycy w Diecezji Świdnickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana była w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.

Foto: S. Rufina Maksymiak, Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Szpitalnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *