W dniach 12 i 13 kwietnia 2025 monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedziła jubileuszowy Kościół św. Michała Archanioła w Bystrzycy Kłodzkiej w Diecezji Świdnickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana była w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.