Blog
Adoracja w Polanicy Zdrój
Wbrew wcześniejszym informacjom, a ku naszej radości, peregrynacja po Diecezji Świdnickiej nie zakończyła się w Pszennie.
Bowiem w dniach 2-5 maja 2025 r. Monstrancja Królowa Pokoju powędrowała do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Polanicy Zdrój.
Przy tej okazji pragniemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować wszystkim Księżom Proboszczom, wspólnotom parafialnym, Siostrom Franciszkankom Szpitalnym, Wspólnocie Wojownicy Maryi oraz wszystkim ludziom dobrej woli, dzięki którym peregrynacja Monstrancji Królowa Pokoju na terenie Diecezji Świdnickiej mogła się odbyć. Serdeczne Bóg zapłać!
Zakończenie peregrynacji po Diecezji Świdnickiej
W dniu dzisiejszym 25 kwietnia 2025 dobiega końca peregrynacja monstrancji “Królowa Pokoju” w Diecezji Świdnickiej. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu ma miejsce w Kościele św. Mikołaja w Pszennie. Modlitwa, tak jak w pozostałych miejscach, jest ofiarowana w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.
Z radością pragniemy zaznaczyć, że monstrancja w czasie od 30 marca do 25 kwietnia 2025 nawiedziła 13 Parafii w Diecezji Świdnickiej.
Ufamy, że ten czas był wyjątkowy i przyniesie obfite owoce dla osób, które przyjęły zaproszenie, dla ich rodzin i przyjaciół oraz całego regionu dotkniętego zeszłoroczną powodzią.
Adoracja w Mościskach
W dniach 23 i 24 kwietnia 2025 monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedziła Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Mościsku w Diecezji Świdnickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana była w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.
Adoracja w Głuszycy
W dniu 23 kwietnia 2025 monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedziła Kościół pw. Chrystusa Króla w Głuszycy w Diecezji Świdnickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana była w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.
Foto: S. Rufina Maksymiak, Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Szpitalnych
Adoracja w Lądku Zdroju
W dniach 21 i 22 kwietnia 2025 monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedziła Kościół pw. Narodzenia NMP w Lądku Zdroju w Diecezji Świdnickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana była w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.
Adoracja w Sanktuarium MB Śnieżnej
W dniach 17 do 20 kwietnia 2025 monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedziła Sanktuarium MB Śnieżnej na Górze Iglicznej w Diecezji Świdnickiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu ofiarowana była w intencji Powodzian oraz Osób im pomagających.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego czasu modlitwy.















