Blog

Konferencja Eucharystyczna w USA

Konferencja Eucharystyczna w USA

Współpracująca ze Stowarzyszeniem Comunità Regina della Pace Fundacja “Adoratio Foundation” wzięła udział w Konferencji Eucharystycznej Diecezji Salina w Hays, Kansas (USA) w dniach 9 do 10 sierpnia 2025. 

W trakcie Konferencji miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której Pan Jezus Eucharystyczny wystawiony był w monstrancji „Królowa Pokoju” wykonanej w Drapikowski Studio w Gdańsku.

Konferencja była również okazją do tego, by Biskup Diecezji Salina, JE Gerald Lee Vincke zaprezentował ideę utworzenia 9-tej Gwiazdy w Koronie Maryi Królowej Pokoju w Beloit, Kansas.

 

Foto: dzięki uprzejmości Adoratio Foundation

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *