Blog

Adoracja w Polanicy Zdrój

Adoracja w Polanicy Zdrój

Wbrew wcześniejszym informacjom, a ku naszej radości, peregrynacja po Diecezji Świdnickiej nie zakończyła się w Pszennie.

Bowiem w dniach 2-5 maja 2025 r. Monstrancja Królowa Pokoju powędrowała do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Polanicy Zdrój.

Przy tej okazji pragniemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować wszystkim Księżom Proboszczom, wspólnotom parafialnym, Siostrom Franciszkankom Szpitalnym, Wspólnocie Wojownicy Maryi oraz wszystkim ludziom dobrej woli, dzięki którym peregrynacja Monstrancji Królowa Pokoju na terenie Diecezji Świdnickiej mogła się odbyć. Serdeczne Bóg zapłać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *