Peregrynacja Monstrancji Królowa Pokoju – Diecezja Świdnicka
Author: Agnieszka
Wyświetlenia:502
Z radością informujemy, że już od 30 marca rozpoczyna się kolejny etap peregrynacji Monstrancji Królowa Pokoju po terenach dotkniętych zeszłoroczną powodzią. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!