Blog
Peregrynacja “Królowej Pokoju”- Legnica
7 stycznia 2020 adoracja o pokój w Monstrancji “Królowa Pokoju” rozpoczęła się w legnickim Sanktuarium św. Jacka, które znane jest z Wydarzenia Eucharystycznego. Z informacjami na ten temat zapoznać się można na stronie Sanktuarium. Link tutaj: http://jacek-legnica-sanktuarium.pl/info/wydarzenie-pl
Modlitwa o pokój, przypadająca na czas niepokojącego zaognienia się sytuacji na Bliskim Wschodzie, potrwa w Legnicy do 12 stycznia 2020. Zakończy się ona tego dnia odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.
Więcej na temat peregrynacji “Królowej Pokoju” w Legnicy i Diecezji Legnickiej można przeczytać w lokalnym dodatku do Gościa Niedzielnego. Link tutaj: https://legnica.gosc.pl/doc/6094773.Legnica-Przybyla-Krolowa-Pokoju

Szczególnie gorąco zapraszamy do ufnej modlitwy o pokój!
Foto: Archiwum Stowarzyszenia “Comunità Regina della Pace”
Peregrynacja “Królowej Pokoju” – Diecezja Świdnicka
Peregrynacja Monstrancji “Królowa Pokoju” zawędrowała do Diecezji Świdnickiej.
Dziś, 4/01/2020 r. po Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 nastąpi zakończenie adoracji w intencji pokoju w Parafii Chrystusa Króla w Dzierżoniowie (ul. Nowowiejska 74 a), po czym Monstrancja przewieziona zostanie do Parafii św. Jerzego w Dzierżoniowie (ul. Miodowa 3). Program adoracji w tej Parafii
jest następujący:
4/01/2020 sobota
godz. 18:00 uroczyste rozpoczęcie Adoracji w czasie Mszy św. wieczornej
godz. 19:00 Nabożeństwo I-sobotnie do Niepokalanego Serca Maryi
godz. 21:00 Apel Jasnogórski i zakończenie adoracji
5/01/2020 niedziela
Adoracja po każdej Mszy św.
godz. 13:00 rozpoczęcie adoracji indywidualnej
godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
godz. 17:30 Nabożeństwo różańcowe i zakończenie adoracji
6/01/2020 poniedziałek
ok. godz. 15:00 (po zakończeniu Orszaku Trzech Króli) wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia
godz. 17:30 Nabożeństwo różańcowe i zakończenie adoracji
7/01/2020 wtorek
godz. 9:30 rozpoczęcie adoracji
godz. 12:00 Anioł Pański i różaniec
godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie peregrynacji
Zachęcamy do włączenia się w modlitwę o pokój.
Więcej na temat peregrynacji “Królowej Pokoju” w Diecezji Świdnickiej można przeczytać w artykule x. Przemysława Pojaska, zamieszczonym w “Gościu Niedzielnym”. Link tutaj: https://swidnica.gosc.pl/doc/6034290.Z-Medjugorie-do-diecezji-swidnickiej?fbclid=IwAR1kKL_57VBEMMfW9BdT5Hp8UT2809gsB7RettwbJs8FMJSlprrouGw_gho
Foto:polska-org.pl
Noworoczna Adoracja u OO. Paulinów we Wrocławiu
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o pokój do Wrocławia. Adoracja Najświętszego Sakramentu już trwa w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej u OO. Paulinów (Parafia św. Mikołaja, ul. św. Antoniego 30).
Szczegóły na poniższym plakacie:

Foto: Archiwum OO. Paulinów, Wrocław
Peregrynacja “Królowej Pokoju” – Ząbkowice Śląskie
![]()
Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji o pokój na świecie trwa obecnie w Parafii św. Anny w Ząbkowicach Śląskich, ul. św. Wojciecha 12.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w Ząbkowicach aż do końca stycznia 2020 roku!
Foto: Archiwum Stowarzyszenia „Comunità Regina della Pace”
Peregrynacja “Królowej Pokoju” – Józefów koło Warszawy
Trwa Adoracja Jezusa Eucharystycznego w pochodzącej z Medjugorie monstrancji “Królowa Pokoju”.
Do 25 listopada 2019 (włącznie) zapraszamy do Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Józefowie koło Warszawy, ul. Ks. W. Malinowskiego 34.
Codzienna adoracja w godzinach od 8.00 do 20.00.
Serdecznie zapraszamy!
Foto: www.parafiablota.pl
Peregrynacja “Królowej Pokoju”- Warszawa
Monstrancja Królowa Pokoju zawitała do Warszawy.
W znajdującej się w Marysinie Wawerskim Parafii św. Feliksa z Kantalicjo, w dniu 28 października Mszą św. o godz. 18.30 zainaugurowano codzienną adorację Najświętszego Sakramentu, która trwać będzie do 11 listopada 2019.
Poza 40-godzinnymi nabożeństwami jest to najdłuższy okres wystawiania Najświętszego Sakramentu w tej parafii. 
Przed rozpoczęciem adoracji p. Mariusz Drapikowski, autor Monstrancji, podzielił się swoim świadectwem i przedstawił historię powstawania Dzieła “12 Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju” (zdjęcie obok).
Niech codzienna adoracja Chrystusa Eucharystycznego wyda owoce w sercach każdego kto poświeci czas, aby stanąć przed Nim.
Serdecznie zapraszamy do Warszawy!
Foto: Archiwum Stowarzyszenia “Comunità Regina della Pace”.
