Blog
“Królowa Pokoju” w Gorzowie Wielkopolskim
Dobiega końca drugi rok peregrynacji monstrancji z Medjugorie “Królowa Pokoju”. W okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku nawiedzi ona Parafię pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wielkopolskim.
Adoracja rozpoczyna się 19 grudnia 2020 i potrwa do 11 stycznia 2021.
Serdecznie zapraszamy!
Foto: www.meczennicy.pl
Tydzień modlitw o pokój w Siedlcach
W dniach od 9 do 16 grudnia 2020 r. monstrancja “Królowa Pokoju” nawiedzi Parafię pw. św. Teresy z Lisieux w Siedlcach.
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju w godzinach od 7:30 do 17:30.
Foto: www.podlasie24.pl
Modlitwa o pokój w Szczepańcowej
Adoracja w intencji pokoju na świecie prowadzona będzie w najbliższym czasie w Archidiecezji Przemyskiej – w Parafii p.w. św. Rafała Kalinowskiego w Szczepańcowej.
“Królowa Pokoju” przebywać tam będzie w dniach od 26 listopada 2020 do ok. 8 grudnia 2020 r.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!
Foto: www.szczepancowa.przemyska.pl
Królowa Pokoju w Kodniu
Od 11 do 25 listopada 2020 r. trwa modlitwa o pokój w kodeńskim Sanktuarium Matki Jedności.
W dni powszednie można włączyć się do adoracji w godz. 12.00 do 17.00, natomiast w niedziele od godz. 13.00 do 17.00.
Serdecznie zapraszamy do kodeńskiego Sanktuarium!
Foto: Wikipedia
Adoracja o pokój w Poznaniu
Zapraszamy ponownie na modlitwę o pokój w Poznaniu.
W dniach 21 do 4 XI 2020 r. monstrancja „Królowa Pokoju” zagości w tamtejszej Parafii Matki Bożej Pocieszenia (ul. Kartuska 33).
Adoracja rozpocznie się 21 X po Mszy św. o godz. 18.00 i potrwa tego dnia do godz. 21.00.
W dniach 22 do 31 X modlitwa o pokój przed Najświętszym Sakramentem trwać będzie w godzinach 8:30 do 18:00, natomiast w niedzielę od 13:30 do 18:00.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!
Foto: Archiwum Stowarzyszenia “Comunità Regina della Pace”
Modlitwa o pokój w Bydgoszczy
Zapraszamy ponownie do Bydgoszczy. W dniach od 11 do 18 października 2020 r. modlitwa o pokój w formie adoracji Najświętszego Sakramentu zorganizowana będzie w tamtejszej Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa (Pl. Piastowski 5).
Warto zaznaczyć, że 18 października będzie w tym roku dniem szczególnym dla bydgoskiej wspólnoty parafialnej, ponieważ nastąpi wówczas uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II.
Szczegółowy program adoracji zostanie opublikowany w niedzielę 11.10.2020 r. na stronie: www.nspj.bydgoszcz.pl
Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę o pokój.
Foto: www.nspj.bydgoszcz.pl
