W dniach 3-4.03.2025 monstrancja z Medjugorie odwiedziła Kościół św. Jana Ewangelisty, gdzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powodzian oraz wszystkich osób im pomagających.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia: