Blog
Adoracja u Sióstr Franciszkanek Szpitalnych w Dobrzeniu Wielkim
W dniach 5-6.03.2025 monstrancja z Medjugorie odwiedziła zaprzyjaźnione Siostry Franciszkanki Szpitalne w Dobrzeniu Wielkim. Również w ich kaplicy klasztornej miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powodzian oraz wszystkich osób im pomagających.
Był to już ostatni przystanek na trasie peregrynacji w diecezji opolskiej, dlatego pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy na różne sposoby z hojnością serca włączyli się w dzieło adoracji w intencji powodzian oraz osób pomagających. Dziękujemy księżom proboszczom poszczególnych parafii oraz wiernym, którzy trwali przy Panu Jezusie, a nade wszystko, dziękujemy drogiej Siostrze Rufinie ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Szpitalnych z Dobrzenia Wielkiego, dzięki której peregrynacja nie byłaby możliwa. Szczęść Boże wszystkim!
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia:
Foto: Krzysztof Czajor, Marian Maksymiak, Siostry Franciszkanki Szpitalne





