Blog

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Lincoln

Adoracja Najświętszego Sakramentu w Lincoln

W dniach 6-7 grudnia 2025 w ramach rekolekcji dla kobiet zorganizowanych przez Siostry Marianki w Lincoln (Nebraska, USA) miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu w Monstrancji Królowa Pokoju, która specjalnie dla Stanów Zjednoczonych została przygotowana przez Drapikowski Studio z Gdańska.

Wydarzenie zostało skoordynowane przez Adoratio Foundation z Beloit, Kansas, we współpracy ze Stowarzyszeniem Comunità Regina della Pace.

Fundacja planuje rozpocząć peregrynację Monstrancji już w styczniu 2026 roku.

Wszystkim amerykańskim wspólnotom, które przyjmą dar modlitwy przed Eucharystycznym Jezusem, życzymy pięknych owoców pokoju w rodzinach, parafiach i w całym kraju!

Materiał zdjęciowy: dzięki uprzejmości Adoratio Foundation, Beloit Kansas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *