Blog
Adoracja Najświętszego Sakramentu w Lincoln
Author: Agnieszka
Wyświetlenia: 527
W dniach 6-7 grudnia 2025 w ramach rekolekcji dla kobiet zorganizowanych przez Siostry Marianki w Lincoln (Nebraska, USA) miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu w Monstrancji Królowa Pokoju, która specjalnie dla Stanów Zjednoczonych została przygotowana przez Drapikowski Studio z Gdańska.
Wydarzenie zostało skoordynowane przez Adoratio Foundation z Beloit, Kansas, we współpracy ze Stowarzyszeniem Comunità Regina della Pace.
Fundacja planuje rozpocząć peregrynację Monstrancji już w styczniu 2026 roku.
Wszystkim amerykańskim wspólnotom, które przyjmą dar modlitwy przed Eucharystycznym Jezusem, życzymy pięknych owoców pokoju w rodzinach, parafiach i w całym kraju!
Materiał zdjęciowy: dzięki uprzejmości Adoratio Foundation, Beloit Kansas





