Nowa Gwiazda

Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

sobota, 17 maj 2014 09:57

Informacje dla zainteresowanych wolontariatem związanym z Adoracją Najśw. Sakramentu w intencji pokoju w Ziemi Św. i na świecie.

Wolontariat ten odbywa się pod opieką SS. Uczennic Boskiego Mistrza.
 
Warunki są następujące: osoba przylatuje na własny koszt, za mieszkanie na czas wolontariatu nie płaci, natomiast co do posiłków i dodatkowych wydatków utrzymuje się sama. Sam wolontariat może trwać teoretycznie od miesiąca do trzech, to jednak można zawsze z nami uzgodnić.

Wolontariat obejmuje modlitwę o pokój, która odbywa się przed Najśw. Sakramentem w krypcie IV stacji Via Dolorosa (Kościół Ormian - Katolików). Chodzi o objęcie jednej, lub więcej godzin adoracyjnych na zmianę z innymi osobami, każdego dnia.
Wystawienie Najśw. Sakramentu rozpoczyna się o g. 8.00 i kończy się modlitwą Nieszpór o g. 17.30. Dodatkowo wolontariusze współpracują z nami (siostrami)w utrzymaniu czystości w kościele i czuwają nad klimatem modlitwy (zachowanie ciszy, zwracanie pielgrzymom uwagi na godne zachowanie i odpowiedni strój).
 
Oczywiście przydatna jest znajomość języków obcych, w tym najbardziej angielskiego, aczkolwiek nie jest to absolutnie konieczne.

Co do możliwości podróży po innych miejscach niż Jerozolima, czy czasu na zwiedzaniu samej Jerozolimy, czy na modlitwę w innych Sanktuariach, jest to jak najbardziej możliwe i do wspólnego uzgodnienia.
Jednak priorytetem jest zapewnienie ciągłości modlitwie Adoracyjnej o pokój.

W przypadku odpowiedniej ilości osób będzie możliwość podjęcia modlitwy w nocy, z intencją także wynagradzającą.

Kontakt: s.Miriam, tel.kom. 054 343 0436 (Izrael), tel.kom. 514 970 277 (Polska) , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Gwiazdy

Betlejem
Medjugorje
Namyang
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright