Nowa Gwiazda

Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

sobota, 01 październik 2016 10:59

Modlitwa o pokój u Pallotynów na Słowacji

Jak poinformował nas ks. Vladimír Peklanský SAC, trwa modlitwa i adoracja w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w miejscowości Spisska Nova Ves na Słowacji.

Ołtarz Pojednania i pokoju jest w diecezjalnym sanktuarium Miłosierdzia Bożego w parafii Smiżany od 20.września 2016 r. Codzienna Adoracja odbywa się od mszy św., która jest po południu po godzinie Miłosierdzia do wieczornej mszy św., która rozpoczyna się o 18.30.

W poniedziałki jest wystawienie również po wieczornej mszy do 21.00. W piątek była w Sanktuarium Noc Nikodema, która trwała do 23.00 /był wystawiony Najśw. Sakrament/. Oprócz tego przyjeżdżają różne grupy pielgrzymów, którzy do swego programu też włączają Adorację przy ołtarzu.

1. października jest zaplanowana do sanktuarium pielgrzymka rodziców dzieci adopcyjnych /Adopcja Serca/ i dobroczyńców misji i dzieł misyjnych, w niedzielę 2.października tu będzie ks. misjonarz z Rwandy / Roman Rusinek SAC, który pracował w tym kraju/.

12 października o 18.00 przy ołtarzu będzie odprawiona Msza święta przy obecności Konferencji Episkopatu Słowacji/ z transmisją do TV LUX i Radio Lumen/.

Gwiazdy

Betlejem
Medjugorje
Namyang
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright