Nowa Gwiazda

Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

poniedziałek, 22 grudzień 2014 13:09

Apostolat Modlitwy o Pokój

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WSPÓLNEJ MODLITWY W INTENCJI POKOJU

 „Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat, Ja wam daję”(J 14,2a).

Podjęcie osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu jest otwarciem na dar prawdziwego pokoju, który rodzi się w naszych sercach i ma trwać w relacjach miedzy ludźmi na całym świecie jako fundament upragnionego pokoju społecznego i politycznego.

Podejmując apostolstwo adoracji Najświętszego Sakramentu, pragniemy, aby w ten sposób Ziemia została otoczona łańcuchem ludzkich serc trwających w modlitwie przy Jezusie Eucharystycznym.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby przyłączyć się do naszej inicjatywy i podjąć modlitwę w intencji pokoju na świecie oraz adorować Najświętszy Sakrament, może dobrowolnie złożyć deklarację o uczestnictwie w takim duchowym apostolstwie.

Po wypełnieniu deklaracji i odesłaniu do nas (na adres stowarzyszenia) wyślemy Państwu specjalną deklarację (legitymację) „Apostolatu modlitwy” oznaczającą przystąpienia do wspólnej modlitwy o pokój.

Jesteśmy przekonani, że owocem pogłębionej relacji z Eucharystycznym Jezusem będzie dar pokoju w sercach adorujących, przenikający z miłością Bożej łaski do wszystkich serc spragnionych pokoju. Prawdziwy pokój jest bowiem wartością, którą zdobywa się nie walką, lecz modlitwą. Jest on darem Bożej miłości i płynie do człowieka wprost z Bożego Serca.

DEKLARACJA APOSTOŁA POKOJU

Imię: ……………………………………………..

Nazwisko: ……………………………………….

Adres: ……………………………………

Zobowiązuję się do codziennej modlitwy oraz przynajmniej raz w miesiącu do adoracji Najświętszego Sakramentu lub podjęcia innych form modlitwy w intencji pokoju na świecie i w ludzkich sercach.

Communitta Regina della Pace
ul. Kaszubska 6
26 – 600 Radom

Gwiazdy

Betlejem
Medjugorje
Namyang
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright