Nowa Gwiazda

Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

czwartek, 12 kwiecień 2018 21:14

Franciszek o pokoju w adhortacji

Gaudete et exsultate czyli cieszcie się i radujcie, to adhortacja papieża Franciszka o powołaniu do świętości w świecie współczesnym. Została ona podpisana przez papieża w Watykanie 19 marca 2018, a opublikowano ją 9 kwietnia.
Na zakończenie modlitwy „Anioł Pański” w niedzielę 4 lutego 2018 Papież Franciszek ogłosił 23 lutego 2018 dniem modlitwy i postu w intencji o pokój na świecie.
piątek, 09 luty 2018 08:49

Powstaje Gwiazda w Niepokalanowie

Przy akceptacji Konferencji Episkopatu Polski, a także we współpracy z Zakonem Braci Mniejszych Konwentualnych Prowincji Matki Bożej Niepokalanej w Warszawie polecamy Bożej Opatrzności utworzenie ósmego Międzynarodowego Centrum Modlitwy o Pokój w bazylice mniejszej w Niepokalanowie, Sanktuarium NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask.
Polecamy stronę http://kaplica.niepokalanow.pl/ która na bieżąco opisuje proces powstawania Kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu w Bazylice w Niepokalanowie. Będzie to kolejne miejsce w projekcie 12 Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju.
5 stycznia 2018 r. , w wigilię Uroczystości Objawienia Pańskiego, w Grocie Narodzenia Jezusa w Betlejem zabłysła „Gwiazda Pokoju” – dzieło p. Mariusza Drapikowskiego oraz Zespołu „Drapikowski Studio” z Gdańska.

Gwiazdy

Betlejem
Medjugorje
Namyang
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright