Aplikacja mobilna

Modlitwa

Adoracje

Media

czwartek, 21 wrzesień 2017 17:53

MODLITWA O POKÓJ W ZĄBKACH POD WARSZAWĄ

W dniach 20 września – 2 października odbędzie się w podwarszawskiej parafii Bożego Miłosierdzia (ul. 11-go Listopada 4) w Ząbkach peregrynacja ołtarza adoracji eucharystycznej „Światło Pojednania i Pokoju”.
Od 5 do 19 września adoracja w intencji pokoju na świecie odbywa się w limanowskiej Bazylice Matki Boskiej Bolesnej. Codzienna adoracja zaczyna się po Mszy św. porannej o godz. 8.00, a kończy przed wieczorną Mszą św. o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy do limanowskiego Sanktuarium mieszkańców Małopolski i nie…
piątek, 18 sierpień 2017 08:29

Ołtarz Pokoju i Pojednania w Hodyszewie!

Od soboty 12 sierpnia ołtarz adoracji został ustawiony w kaplicy miłosierdzia w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie. 17 i 18 sierpnia przypada w parafii nabożeństwo 40 godzinne. Ojcowie Pallotyni zapraszają do adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie, Który będzie wystawiony w ołtarzu Pokoju i Pojednania w godzinach od 8. 00…
poniedziałek, 31 lipiec 2017 20:50

Różaniec Do Granic

Różaniec Do Granic to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej (7 października), na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata.
Od niedzieli 16 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej trwać będzie adoracja i modlitwa przy ołtarzu „Światło Pojednania i Pokoju”. Ołtarz cały czas peregrynuje do licznych kościołów w Polsce i za granicą, służąc Adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju.

Gwiazdy

Jerozolima - Betlejem
Medjugorje
Oziornoje
Yamoussoukro
Kibeho

Multimedia

Polecamy

stat4u
Copyright